Czy to moje dziecko?


tagi: hobby, rozrywka, czas wolny

Patrząc na nasze społeczeństwo i zmiany w nim zachodzące nie sposób zauważyć, że zawieramy coraz mniej związków małżeńskich.

Wynika to głownie z tego, że wolimy stawiać na większą niezależność i nie wiązać się z nikim na stałe. Sytuacja zmienia się jednak diametralnie w przypadku pojawienia się dziecka. Czy jednak zawsze jest to dziecko wyczekiwane? Czy na pewno jesteśmy jego ojcem, a kobieta nie przyprawia nas o rogi?

Patrząc chociażby po forach internetowych dostrzeżemy liczne pytania kobiet, które chcą "złapać" mężczyznę na dziecko. Pomijając już sposoby, do których uciekają się kobiety, aby sprawić, że zajdą w ciążę, to najgorszym z nich jest spółkowanie z innym mężczyzną. W ten sposób nieświadomy mężczyzna może ożenić się z kobietą, do której nie powinni mieć zaufania, bądź też uznać dziecko i zobowiązać się płacenia alimentów na "swoje" dziecko przez najbliższe kilkanaście lat. Jak upewnić się, że dziecko rzeczywiście jest owocem naszej miłości i że nawet jeżeli zdecydujemy się na alimenty, to będziemy je słusznie płacić?

Ustalanie ojcostwa nie jest dzisiaj zabiegiem skomplikowanym i długotrwałym. Co więcej, poprawnie przeprowadzone badanie daje niemal stu procentowe potwierdzenie, bądź zaprzeczenie pochodzenia dziecka od konkretnego mężczyzny. Czasami jednak kobieta nie chce się zgodzić na pobranie materiału genetycznego i wtedy trzeba uciec się do pomocy profesjonalistów. Prywatny detektyw powinien nam pomóc w tego typu problemie.

Wbrew pozorom ustalenie pochodzenia dziecka od ojca nie jest nigdy skomplikowane. Jest to wręcz typowa sprawa, której każdy detektyw powinien się bez wahania podjąć i udzielić pomocy w dochodzeniu prawdy mówi Robert.

Jeżeli nie jesteśmy pewni pochodzenia dziecka, a nie chcemy przy tym niepotrzebnie naruszać zaufania naszej małżonki, warto przeprowadzić wszystko "po cichu". Otwarte pokazanie naszych wątpliwości mogłoby wywołać więcej szkód, gdyby wyszło, że nasze wątpliwości są bezpodstawne. Nie od dziś bowiem wiadomo, że zaufanie to podstawa każdego związku kobiety i mężczyzny.

Galeria zdjęć:
hobby
rozrywka
czas wolny
Dodany przez Ewelina Boć, w dniu 08-08-2014

Wiadomości o podobnej tematyce

rss icon Myśl jak oszust

Siedzimy na przestronnej sali na biurowcu na centrum Warszawy. był wczesny wieczór. Z okien rozciąga się widok na panoramę miasta. Choć na Polsce rynek finansowy teraz śpi, na Nowym Jorku trwa wciąż sesja giełdowa. Czekam na spotkanie z zarządzającym pewnego funduszu wysokiego ryzyka. Poproszono mnie o weryfikację ocenę jego metod. Zarządzający ma polskie nazwisko, lecz imię skrócone po amerykańsku właśnie tak wszyscy się do niego zwracają. Mimo tego, na dokumentach rejestrowych spółki, któr

rss icon Przywracanie zdrowia: Bez stresu

(photo by: Oliver Clarke ) #BezStresu na grze opartej na modelu wygrany-przegrany, sama wygrana oznacza pokonanie innych, którzy przegrają. Pokonanie innych przynosi poczucie winy. na efekcie nie można nawet cieszyć się z wygranej, ponieważ na kontekście wygrany-przegrany jeden wygrywa, a inni zostają pokonani, co wywołuje winę. We współzawodnictwie istnieją podświadome lęki, jak na przykład lęk przed rywalem. Pojawia się strach, że nagłe zdobycie pieniędzy może oznaczać utrat

rss icon A jeśli giełda to (niemal) ruletka?

30 kwietnia minęła miejsce setna rocznica urodzin Clauda Shannona – ojca teorii informacji właściwie można powiedzieć, świata jaki znamy. Google poświęciło mu doodle, a media mnóstwo miejsca, żeby przypomnieć jego sylwetkę. Genialny inżynier matematyk próbował swoich sił również na giełdzie. To zainteresowanie było pochodną wcześniejszego bardzo mocnego zaangażowania na … o zgrozo – gry na ruletkę.Więcej..

Zobacz także:

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ Mapa serwisu ]

luty 2017 październik 2016 maj 2016 luty 2015 grudzień 2014 sierpień 2014 listopad 2013 kwiecień 2013 październik 2012 wrzesień 2012 sierpień 2012