Czy to moje dziecko?


tagi: hobby, rozrywka, czas wolny

Patrząc na nasze społeczeństwo i zmiany w nim zachodzące nie sposób zauważyć, że zawieramy coraz mniej związków małżeńskich.

Wynika to głownie z tego, że wolimy stawiać na większą niezależność i nie wiązać się z nikim na stałe. Sytuacja zmienia się jednak diametralnie w przypadku pojawienia się dziecka. Czy jednak zawsze jest to dziecko wyczekiwane? Czy na pewno jesteśmy jego ojcem, a kobieta nie przyprawia nas o rogi?

Patrząc chociażby po forach internetowych dostrzeżemy liczne pytania kobiet, które chcą "złapać" mężczyznę na dziecko. Pomijając już sposoby, do których uciekają się kobiety, aby sprawić, że zajdą w ciążę, to najgorszym z nich jest spółkowanie z innym mężczyzną. W ten sposób nieświadomy mężczyzna może ożenić się z kobietą, do której nie powinni mieć zaufania, bądź też uznać dziecko i zobowiązać się płacenia alimentów na "swoje" dziecko przez najbliższe kilkanaście lat. Jak upewnić się, że dziecko rzeczywiście jest owocem naszej miłości i że nawet jeżeli zdecydujemy się na alimenty, to będziemy je słusznie płacić?

Ustalanie ojcostwa nie jest dzisiaj zabiegiem skomplikowanym i długotrwałym. Co więcej, poprawnie przeprowadzone badanie daje niemal stu procentowe potwierdzenie, bądź zaprzeczenie pochodzenia dziecka od konkretnego mężczyzny. Czasami jednak kobieta nie chce się zgodzić na pobranie materiału genetycznego i wtedy trzeba uciec się do pomocy profesjonalistów. Prywatny detektyw powinien nam pomóc w tego typu problemie.

Wbrew pozorom ustalenie pochodzenia dziecka od ojca nie jest nigdy skomplikowane. Jest to wręcz typowa sprawa, której każdy detektyw powinien się bez wahania podjąć i udzielić pomocy w dochodzeniu prawdy mówi Robert.

Jeżeli nie jesteśmy pewni pochodzenia dziecka, a nie chcemy przy tym niepotrzebnie naruszać zaufania naszej małżonki, warto przeprowadzić wszystko "po cichu". Otwarte pokazanie naszych wątpliwości mogłoby wywołać więcej szkód, gdyby wyszło, że nasze wątpliwości są bezpodstawne. Nie od dziś bowiem wiadomo, że zaufanie to podstawa każdego związku kobiety i mężczyzny.

Galeria zdjęć:
hobby
rozrywka
czas wolny
Dodany przez Ewelina Boć, w dniu 08-08-2014

Wiadomości o podobnej tematyce

rss icon Zmiana na stanowisku prezesa ANR

Waldemar Humięcki po niespełna dwóch latach kierowania Agencją Nieruchomości Rolnych odszedł ze stanowiska. Zastąpiła go Irena Błaszczyk, dotychczas dyrektor Biura Finansowo-Księgowego na ARR.

rss icon Studenci AGH wodowali na Wiśle łódź solarną zbudowaną na zawody na Monako

Studenci Akademii Górniczo-Hutniczej we wtorek na Krakowie wodowali na Wiśle łódź solarną. Zbudowali ją na lipcowe, prestiżowe zawody na Monako. Jednoosobowa konstrukcja był zasilana energią słoneczną.

rss icon Ulga mieszkaniowa dla bogatych, nie dla biednych

Kto ma pieniądze, może sprzedawać kupować nieruchomości przed upływem pięciu lat od nabycia, nie płacąc podatku dochodowego . Gorzej ma ten, kto - by poprawić warunki lokalowe - zamienia mieszkanie na kredycie na większe.

Zobacz także:

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ Mapa serwisu ]

czerwiec 2017 kwiecień 2017 luty 2017 październik 2016 maj 2016 luty 2015 grudzień 2014 sierpień 2014 listopad 2013 kwiecień 2013 październik 2012 wrzesień 2012 sierpień 2012