Czy to moje dziecko?


tagi: hobby, rozrywka, czas wolny

Patrząc na nasze społeczeństwo i zmiany w nim zachodzące nie sposób zauważyć, że zawieramy coraz mniej związków małżeńskich.

Wynika to głownie z tego, że wolimy stawiać na większą niezależność i nie wiązać się z nikim na stałe. Sytuacja zmienia się jednak diametralnie w przypadku pojawienia się dziecka. Czy jednak zawsze jest to dziecko wyczekiwane? Czy na pewno jesteśmy jego ojcem, a kobieta nie przyprawia nas o rogi?

Patrząc chociażby po forach internetowych dostrzeżemy liczne pytania kobiet, które chcą "złapać" mężczyznę na dziecko. Pomijając już sposoby, do których uciekają się kobiety, aby sprawić, że zajdą w ciążę, to najgorszym z nich jest spółkowanie z innym mężczyzną. W ten sposób nieświadomy mężczyzna może ożenić się z kobietą, do której nie powinni mieć zaufania, bądź też uznać dziecko i zobowiązać się płacenia alimentów na "swoje" dziecko przez najbliższe kilkanaście lat. Jak upewnić się, że dziecko rzeczywiście jest owocem naszej miłości i że nawet jeżeli zdecydujemy się na alimenty, to będziemy je słusznie płacić?

Ustalanie ojcostwa nie jest dzisiaj zabiegiem skomplikowanym i długotrwałym. Co więcej, poprawnie przeprowadzone badanie daje niemal stu procentowe potwierdzenie, bądź zaprzeczenie pochodzenia dziecka od konkretnego mężczyzny. Czasami jednak kobieta nie chce się zgodzić na pobranie materiału genetycznego i wtedy trzeba uciec się do pomocy profesjonalistów. Prywatny detektyw powinien nam pomóc w tego typu problemie.

Wbrew pozorom ustalenie pochodzenia dziecka od ojca nie jest nigdy skomplikowane. Jest to wręcz typowa sprawa, której każdy detektyw powinien się bez wahania podjąć i udzielić pomocy w dochodzeniu prawdy mówi Robert.

Jeżeli nie jesteśmy pewni pochodzenia dziecka, a nie chcemy przy tym niepotrzebnie naruszać zaufania naszej małżonki, warto przeprowadzić wszystko "po cichu". Otwarte pokazanie naszych wątpliwości mogłoby wywołać więcej szkód, gdyby wyszło, że nasze wątpliwości są bezpodstawne. Nie od dziś bowiem wiadomo, że zaufanie to podstawa każdego związku kobiety i mężczyzny.

Galeria zdjęć:
hobby
rozrywka
czas wolny
Dodany przez Ewelina Boć, w dniu 08-08-2014

Wiadomości o podobnej tematyce

rss icon Optymalne wakacje na raju (cz. XI): USA - oszczędności na Wyoming Delaware

Amerykańskie stany Wyoming Delaware mogą być doskonałym miejscem na założenie firmy. na obu stanach rejestracja podmiotów gospodarczych był bajecznie prosta, a korzyści podatkowe nie do pogardzenia.

rss icon Słowacja: Wykryto holenderskie jaja skażone fipronilem

Słowacka inspekcja żywnościowa wykryła na hurtowni spożywczej na mieście Vrbove koło Pieszczan na południowym zachodzie Słowacji 24 opakowania holenderskich jaj skażonych środkiem owadobójczym fipronil - poinformowały na czwartek słowackie media.

rss icon Na Białorusi sypią się kary. Na celowniku żniwiarze

Na Białorusi posypały się kary za niewłaściwe przygotowanie przeprowadzanie żniw. Prace polowe na tym kraju kontrolują specjalne patrole złożone z milicjantów urzędników różnych służb.

Zobacz także:

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ Mapa serwisu ]

czerwiec 2017 kwiecień 2017 luty 2017 październik 2016 maj 2016 luty 2015 grudzień 2014 sierpień 2014 listopad 2013 kwiecień 2013 październik 2012 wrzesień 2012 sierpień 2012