Farby do malowania twarzy, promarkery gdzie kupić?


tagi: hobby, rozrywka, czas wolny

Malowanie buziek to jedna z ulubionych dziecięcych rozrywek w trakcie urodzin czy innego rodzaju imprez organizowanych dla maluchów.

Dzieci czerpią radość z kontaktu ze sztuką i cieszą się, że mogą wcielić się w ulubione postacie, malując sobie na twarzy bajkowych bohaterów. Jeśli chcemy sprawić naszemu dziecku przyjemność, nie musimy od razu wybierać się na większe wydarzenie, w trakcie którego ma odbyć się malowanie twarzy dla dzieci.

Ciekawy malunek równie dobrze możemy przygotować samodzielnie w domu. Wystarczy, że odwiedzimy sklep plastyczny oferujący zestawy dla dzieci, w tym farby do malowania twarzy. Bardzo ważne jest, żeby wybierać produkty dedykowane malowaniu ciała i decydować się na renomowane, sprawdzone firmy – mamy wtedy pewność, że farbki nie zaszkodzą dziecku i nie spowodują uczulenia. Farby do malowania buzi są delikatne, nie podrażniają, nie wysuszają ani nie powodują uczulenia na twarzy. Dużym zainteresowaniem firm, jak i rodziców cieszą się produkty firmy Promarker dostępne tutaj: http://www.e-plastyczny.pl/markery-i-pisaki/promarkery-latraset ich markery oraz farby mają ładne kolory, są łatwe w użyciu i świetnie się prezentują na twarzy, a jednocześnie zapewniają maluchom pełnię bezpieczeństwa.

W sklepie internetowym znajdują się zarówno pojedyncze farbki, jak i całe zestawy, dzięki którym stworzymy na twarzy dziecka wyjątkowo oryginalne malunki. Farby do malowania twarzy przydadzą się na karnawał czy zabawę przebierańców oraz urozmaicą przyjęcie urodzinowe – dzieci będą miały ogromną frajdę z malowania, a zabawa z "maską" ulubionej postaci na twarzy a pewno będzie wyjątkowa  i dostarczy dziecku ogromnych wrażeń, na zawsze zapisując się w jego pamięci.

Galeria zdjęć:
hobby
rozrywka
czas wolny
Dodany przez Dawid Jezierski, w dniu 24-04-2017

Wiadomości o podobnej tematyce

rss icon Maksymalne stawki podatków opłat lokalnych wzrosną na 2018 r. o 1,9 proc.

W 2018 r., po dwóch latach obniżek związanych z deflacją, wzrosną maksymalne stawki podatków opłat lokalnych. Podwyżka ma związek z inflacją wyniesie średnio 1,9 proc.

rss icon Na czas naprawy wyłączono najstarszą elektrownię atomową świata

Drugi reaktor elektrowni atomowej Beznau na północy Szwajcarii został wyłączony na nocy z piątku na sobotę z powodu konieczności przeprowadzenia naprawy - poinformował operator elektrowni, firma Axpo. Beznau to najstarsza na świecie działająca elektrownia atomowa.

rss icon Trasa Warszawa - Newark z 80-proc. obłożeniem

W lipcu sierpniu samoloty LOT-u wożące pasażerów między Warszawą a Newark (w New Jersey, 8 km od Manhattanu) miały ponad 80-proc. obłożenie; przewoźnik spodziewa się, że na kolejnych miesiącach pasażerów może być jeszcze więcej - poinformował LOT. Od sierpnia na tej trasie latają Dreamlinery.

Zobacz także:

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ Mapa serwisu ]

czerwiec 2017 kwiecień 2017 luty 2017 październik 2016 maj 2016 luty 2015 grudzień 2014 sierpień 2014 listopad 2013 kwiecień 2013 październik 2012 wrzesień 2012 sierpień 2012