Integracja na wyjeździe


tagi: hobby, rozrywka, czas wolny

Bardzo ważną rzeczą w pracy jest atmosfera.

Jeśli jest dobra i dogadujemy się ze wszystkimi osobami, to z chęcią chodzimy do pracy, gorzej, jeśli pozostali pracownicy nie są tacy, jakbyśmy chcieli. Sytuacje w miejscu pracy bywają nieraz ciężkie. Zdarzają się szefowie, którzy znęcają się psychicznie nad swoim pracownikiem i stosują doping.

Jest on niedozwolony w pracy i osoba, która go doświadczyła, może iść z tym do adwokata i do sądu, zaskarżyć pracodawcę. Pamiętajmy jednak, iż jeśli się na to zdecydujemy, warto uzbierać wcześniej wystarczające dowody. Nie przejmujmy się straceniem pracy, nikt nie powinien czuć się źle w miejscu, w którym pracuje. Do pracy uczęszczamy zwykle codziennie od poniedziałku do piątku, spędzamy w niej po 8 czasem więcej godzin i ten czas powinniśmy spędzić w miłej atmosferze.

Kobiety nieraz skarżą się również na niestosowne zachowanie ich przełożonych, szowinistyczne uwagi lub molestowanie. W takich przypadkach nie powinniśmy milczeć, warto upomnieć szefa i uświadomić go co mu grozi za takie zachowanie, jeśli sytuacja się powtarza.

Często z pracownikami też nie mamy lekko, wiadomo, są różni ludzie i zależy, na kogo się trafi. Do poznania nowych osób w firmie służą wyjazdy integracyjne albo eventy firmowe. Na czym polegają wyjazdy integracyjne? Wszyscy pracownicy spędzają miło czas na takim wyjeździe, rozmawiają i próbują się jak najlepiej poznać oraz przedstawiają swoje spojrzenie, spostrzeżenia na temat przyszłości firmy.

Co zabrać na wyjazd integracyjny?
Mało rzeczy, gdyż nie trwa on zbyt długo. Możemy wziąć dokumenty, które mogą nam się przydać. Organizacja imprez firmowych trwa trochę czasu, gdyż trzeba znaleźć odpowiedni hotel z salą konferencyjną, i wygodnymi pokojami oraz dogadać wszystkie szczegóły dotyczące takiego wyjazdu i jego trwania.Wyjazd ten może poprawić, relacje w firmie.

Galeria zdjęć:
hobby
rozrywka
czas wolny
Dodany przez Krzysztof Mazurski, w dniu 02-02-2017

Zobacz także:

Copyright ©2019. rev. 4.0. [ Mapa serwisu ]

październik 2018 styczeń 2018 grudzień 2017 listopad 2017 październik 2017 czerwiec 2017 kwiecień 2017 luty 2017 październik 2016 maj 2016 luty 2015 grudzień 2014 sierpień 2014 listopad 2013 kwiecień 2013 październik 2012 wrzesień 2012 sierpień 2012