Koszule


tagi: odzież, koszule, ubrania

Koszula jest częścią garderoby którą każdy mężczyzna powinien posiadać w swojej szafie, podobnie jak każda kobieta powinna przechowywać tam słynną małą czarną.

Koszula przydaje się na wiele okazji i jest ubraniem uniwersalnym, a także... awaryjnym. Gdy szykuje się niezapowiedziane wyjście do restauracji lub teatru, albo rozmowa o pracę ubranie to jest niezastąpione. Jednak koszula dziś nie jest już tylko ubraniem kojarzonym z elegancją. 
Istnieją różne wzory i fasony koszul. Niekiedy do garnituru mężczyźni wkładają błękitną, lub nawet różową koszulę. Wyglądają przy tym wciąż formalnie, ale już nie sztampowo. Strój taki jest idealny na wesele, by podkreślić swoją indywidualność. Jednak prawdziwe triumfy wciąż święcą klasyczne białe koszule męskie. Można zakupić je w sklepie z garniturami i koszulami (np tutaj: http://www.ekoszule.pl ). Nosi się zwykle z krawatem, lecz moda również zweryfikowała ten pogląd. 
Dziś mężczyźni noszą białe koszule z krawatem do dżinsów i trampek. Czasem można spotkać mężczyznę z podwiniętymi rękawami białej koszuli i nonszalancko rozpiętym najwyższym guzikiem. Jest to strój który nagina nieco zasady dress codu, lecz tam gdzie nie jest on rygorystycznie przestrzegany, taki image może być doskonałym sposobem na wyrażenie swojej osobowości oraz swoisty sprzeciw wobec sztywnym zasadom. Istnieje wiele innych sposób wykorzystania białej koszuli. Jednak pewne podstawowe zasady, które muszą zostać spełnione. Przede wszystkim chodzi o odpowiedni rozmiar. Koszule wymagają często dobrania odpowiedniego rozmiaru, dlatego sklep należy odwiedzić z kimś, kto będzie o rozmiarach wiedział więcej. Ostatecznie można także kupić koszule na miarę. 
W zawiązku z tym warto udać się do krawca. Może to być jednak kosztowna przyjemność, gdyż krawiec jest zawodem powoli odchodzącym do lamusa. Lecz dziś, znając uprzednio swoje wymiary, można to zrobić nawet przez internet. Stwarzaj swoją własną wersję wymarzonej koszuli, włączając w to materiał, kolor, krój, rodzaj rękawów, kołnierzyka, wzoru oraz dodatki. koszule sklep

Galeria zdjęć:
odzież
koszule
ubrania
Dodany przez Dawid Jezierski, w dniu 13-12-2017

Zobacz także:

Copyright ©2019. rev. 4.0. [ Mapa serwisu ]

październik 2018 styczeń 2018 grudzień 2017 listopad 2017 październik 2017 czerwiec 2017 kwiecień 2017 luty 2017 październik 2016 maj 2016 luty 2015 grudzień 2014 sierpień 2014 listopad 2013 kwiecień 2013 październik 2012 wrzesień 2012 sierpień 2012