Poznaj Japonię i Chiny


tagi: hobby, rozrywka, czas wolny


Jeżeli jesteś amatorem jedzenia, może chciałbyś spróbować wycieczki do Japonii i wybrać się do Kraju Wschodzącego Słońca na wycieczki egzotyczne pełne orientalnych smaków, podczas której poznałbyś bogactwo kuchni japońskiej? Wycieczka do Japonii jest szyta na miarę dla Ciebie. Dowiesz się jak zobaczysz najsłynniejsze zabytki Kraju Wschodzącego Słońca, spróbujesz sake, przyrządzać sushi, odwiedzisz targowisko rybne i przejedziesz się szybkim pociągiem shinkansen.

A może masz ochotę zregenerować się, naładować baterie w 110% i odpocząć? Poleć wycieczki do Japonii i zakosztuj SPA w stylu ZEN. Poznasz kulturę japońską, religię japońską (zen, shintoizm, rozmaite odłamy buddyzmu). Wszystko to podane w bez nacisku na rozreklamowane atrakcje turystyczne, wolnym tempie. Doświadczysz piękna japońskiej przyrody spacerując bambusowymi gajami, nadbrzeżnymi formacjami skalnymi, wąwozami, lasami górskimi, wodospadami.

W przypadku w którym lubisz mocne wrażenia spróbuj Kraju Kwitnącej Wiśni w wersji dla dynamicznchy. Będziesz miał przyjrzeć się gorzelni sake, relaksować się w gorących źródłach, próbować swoich sił na japońskich automatach pachinko, sposobność ćwiczyć aikido, trekingować w Alpach Japońskich i przejechać się najlepszym rollercoasterem na świecie.


Wycieczki orientalne nie należą do tanich, ale czy tak naprawdę wielokrotne wakacje w tym samym hotelu nad tą samą plażą w w tym samym stroju są równie pociągające co wyjątkowa ekskursja do innego miejsca?

Myślałeś kiedyś czy by wybrać się w zupełnie odwrotnym kierunku? Podczas gdy wszyscy podróżują do Hiszpanii,Egiptu, Turcji, Grecji, Chorwacji, Tunezji, Włoch czy Bułgarii, może warto pojechać do innego miejsca?

A gdyby tak zastanowić się nad ofertą wyprawy do orientu, takiego jak Kraj Wschodzącego Słońca? Pod względem turystycznym Japonia ukazuje się bardzo zajmująco.

Może zamiast wyjazdu, w czasie którego pozostajesz pod opieką osoby rezydentalnej, który jest studentem wuefu, dorabiającego sobie wakacyjnie, powinno się wybrać się na wczasy z osobą, która jest autentycznym pasjonatem .

A kiedy już zasmakujesz Japonii mamy propozycję kolejnej świetnej wyprawy. Zaproponujemy Ci wyprawy do Chin, Birmy, Wietnamu, Nepalu, Mongolii oraz przede wszystkim wycieczkę do Japonii "Szaleństwo w Tokio". Wycieczki po Azji to super pomysł na niezapomnianą wyprawę.

Galeria zdjęć:
hobby
rozrywka
czas wolny
Dodany przez Ewelina Boć, w dniu 01-10-2012

Zobacz także:

Stowarzyszenie forum dialogu kultur. Kraków
6th Visegrad Summer School
Inwentaryzacja Zespołu Pałacowo Parkowego Fredrów
Polska Nagroda im. Sergio Vieira de Mello
Odznaczenia dla pracowników Stowarzyszenia
IV KRAKOWSKIE DNI LITERATURY

Copyright ©2019. rev. 4.0. [ Mapa serwisu ]

październik 2018 styczeń 2018 grudzień 2017 listopad 2017 październik 2017 czerwiec 2017 kwiecień 2017 luty 2017 październik 2016 maj 2016 luty 2015 grudzień 2014 sierpień 2014 listopad 2013 kwiecień 2013 październik 2012 wrzesień 2012 sierpień 2012