Sklep meblowy


tagi: hobby, rozrywka, czas wolny

Narodziny nowego człona rodziny, wiążą się z wieloma nowymi wyzwaniami dla przyszłych rodziców ale również z szeregiem obowiązków jakim jest zapewnienie dziecku odpowiednich warunków bytowych.

Więc jednym z podstawowych miejsc, do których trzeba si wybrać jest sklep z meblami dla dzieci.
Każdy rodzic dobrze wie, że najważniejszym elementem nowego pokoju musi być ładne i wygodne łóżko dla dziecka, w którym maluch będzie wygodnie i zarazem bezpiecznie spał. Wygoda i bezpieczeństwo to dwa najważniejsze słowa jakie powinny odnosić się do naszych nowo narodzonych pociech, a więc meble do pokoju dziecka również powinny być odpowiednio do niego dobrane. 
Powinny być one funkcjonalne i dostosowane do dziecka, ale przede wszystkim dla niego bezpieczne. Takie meble można znaleźć w wielu sklepach meblowych, jednakże najlepsze są te specjalistyczne, które wykazują szczególną dbałość i znajomość tej tematyki oraz przeprowadzają szeregi testów na sprzedawanych przez siebie produktach. Wszystko to czyni je dodatkowo bardziej bezpiecznymi niż inne zwykłe przeciętne meble. 
Przy wyborze mebli do pokoju dziecka trzeba pamiętać aby były one wykonane z jasnej i przyjaznej dla oka okleiny, rogi mebli były zaokrąglone i pozbawione metalowych czy plastikowych kanciastych okuć ponieważ stwarza to zagrożenie dla naszej pociechy. Dodatkowo meble nie powinny być zbyt wysokie i posiadać listwy montażowe, które pozwalają na przytwierdzenie danego mebla do ściany co zabezpiecza go przed możliwością jego przewrócenia przez dziecko. Jeśli jednak nie chcemy zrezygnować z mebli o kanciastym kształcie, należy zakupić sylikonowe nakładki na ranty, które będą chronić dziecko przed uderzeniem w ostry róg mebla.

Galeria zdjęć:
hobby
rozrywka
czas wolny
Dodany przez Michał Polak, w dniu 21-11-2017

Zobacz także:

Copyright ©2019. rev. 4.0. [ Mapa serwisu ]

październik 2018 styczeń 2018 grudzień 2017 listopad 2017 październik 2017 czerwiec 2017 kwiecień 2017 luty 2017 październik 2016 maj 2016 luty 2015 grudzień 2014 sierpień 2014 listopad 2013 kwiecień 2013 październik 2012 wrzesień 2012 sierpień 2012