Spotkania firmowe


tagi: hobby, rozrywka, czas wolny, integracja

Przeważnie na tego typu spotkania mogą sobie pozwolić przedsiębiorstwa, mające na etacie kilkadziesiąt ludzi.

Jeśli spotkanie ma postać aktywnego wypoczynku to zatrudniani są przez agencję eventową popularni kabareciarze lub komentatorzy sportowi, dzięki którym wszyscy pracownicy zapomną o trudach dnia codziennego. Organizacja imprez czy też konferencji zamawiana jest u odpowiednich firm, które w fachowy sposób zajmą się gośćmi i poprowadzą odpowiedni program artystyczny. Duże zakłady, co jakiś czas urządzają imprezy firmowe, wystąpienia a także imprezy integracyjne z różnych okazji dla swoich pracowników lub najlepszych klientów. Eventy, imprezy czy wyjazdy firmowe są pewnego rodzaju nagrodą dla pracowników, stwarzają możliwość porozmawiania o rzeczach prywatnych pomiędzy kierownictwem a pracownikami niższego szczebla. To momenty, w których nie pamięta się o kosztach, planach, sprzedaży oraz innych sprawach związanych z przedsiębiorstwem. Agencje eventowe, aby w stu procentach zadowolić klienta, wyszukują niebanalne miejsca na zorganizowanie danej imprezy. Często też , zatrudniani są znani ludzie z telewizji i radia do poprowadzenia imprezy dla firm czy zorganizowania imprezy spod znaku team building. Jeśli impreza ma charakter aktywnego wypoczynku to wynajmowani są przez firmę eventową lubiani sprawozdawcy sportowi lub kabareciarze, dzięki którym wszyscy pracownicy zapomną o trudach codziennego dnia. Zapewniane jest wyżywienie, zaplecze techniczne, a także przygotowywane są zaproszenia i gadżety. Rzetelne agencje eventowe, zanim zorganizują daną imprezę, najpierw sporządzają analizę potrzeb i oczekiwań klienta. Zapewniane jest wyżywienie, wyposażenie techniczne, a także przygotowywane są zaproszenia i gadżety. Wybiera się miejsce i charakter eventu do specyfiki danej firmy i ich gości.

Galeria zdjęć:
hobby
rozrywka
czas wolny
integracja
Dodany przez Janina Gryt, w dniu 08-09-2012

Wiadomości o podobnej tematyce

rss icon Ministerstwo zachęca do kupowania bitcoinów? To oszustwo

Wejdź na handel kryptowalutami - zachęcają maile wysyłane... z rządowych adresów. Takie wiadomości trafiają do skrzynek internautów np. z domeny mg.gov.pl - czyli dawnego Ministerstwa Gospodarki. na rzeczywistości te wiadomości są jednak spreparowane nie mają nic wspólnego z instytucjami rządowymi.

rss icon W 2018 r. wejdą na życie największe na ostatnich latach zmiany na CIT

W 2018 r. przedsiębiorców czekają największe na ostatnich latach zmiany na CIT. Zdecydowana większość z nich ma jeden cel - zamknąć możliwe kierunki optymalizacji podatkowych - mówi menadżer, doradca podatkowy na Crido Taxand Monika Lewandowska.

rss icon Rekordowy od lat import węgla z Kaliningradu

Import węgla z obwodu kaliningradzkiego przez rosyjsko-polskie przejście kolejowe na Braniewie na tym roku będzie rekordowy. Do Polski ma wjechać do końca roku według prognoz ok. 2,75 mln ton - podał Ryszard Chudy z Izby Administracji Skarbowej na Olsztynie.

Zobacz także:

Xóchil A. Schütz i Jens Rudolph
e radar.pl
4th KRAKOW LITERATURE DAYS
Akademia Treningu Antydyskryminacyjnego szkolenia dyplomowe
Muzyka na Dworach Europy. Pałac Schönbrunn Muzyka na
Translate the Slavic
Laur dla Mecenasa 2009
Akademia Treningu Antydyskryminacyjnego Sejny
8. Letnia Szkoła Wyszehradzka Inauguracja
Czekoladowy Bal. Sylwester w
Mistrzowski Kurs Wokalny zgłoszenia do 10 sierpnia
Recital Przemysława Witka
Wykłady otwarte
Magazyn literacki "Radar". Premiera drugiego numeru pisma
Literackie tercety: Joanna Pawluśkiewicz
Partnerzy
Listy do Miłosza: Miłosz. Zabawy ze słowem
Ludzie Europy
8. Letnia Szkoła Wyszehradzka Inauguracja
Education for Integration The Results of Recruitment
Literary scholarships 2011

Copyright ©2019. rev. 4.0. [ Mapa serwisu ]

październik 2018 styczeń 2018 grudzień 2017 listopad 2017 październik 2017 czerwiec 2017 kwiecień 2017 luty 2017 październik 2016 maj 2016 luty 2015 grudzień 2014 sierpień 2014 listopad 2013 kwiecień 2013 październik 2012 wrzesień 2012 sierpień 2012