Prezenty na Dzień Matki – TOP 5 pomysłów

Gdy zbliża się Dzień Mamy, każde dziecko zastanawia się nad prezentem – praktycznym, ale i udanym, od serca. Jest wiele pomysłów, aby sprawić Mamie radość – między innymi pobyt w SPA, masaże, kwiaty, dobre wino lub nalewka, książka, słodkości, a także kosze prezentowe wypełnione różnymi produktami. 

Moc życzeń, moc prezentów

Jeden z najbardziej wzruszających dni w roku – Dzień Matki – to okazja, aby podziękować Mamom za ich wysiłek i miłość. Najlepiej zarówno słowami, jak i czynami – tego dnia podaruj coś wyjątkowego swojej Mamie. Jeśli wiesz, z czego się ucieszy, wybierz książkę ulubionego autora, nową płytę albo pobyt w SPA czy karnet na masaże albo do klubu fitness. Jeśli nie masz pomysłu, ale szukasz stylowego prezentu, dobrym wyborem będzie kosz lub kufer wiklinowy prezentowy – oryginalny i praktyczny upominek, w dodatku starannie zapakowany.

Bukiet dla Mamy

Jeśli zastanawiasz się, jaki bukiet wybrać, postaw na piękną wiosenną kompozycję albo czerwone, różowe lub herbaciane róże. Będą piękne i eleganckie, a także wyrażą szacunek, podziw i szacunek. Pasują także bukiety z kwiatami w barwach pastelowych – między innymi peonie. Idealnie współgrają z wiosną i będą ładnym dodatkiem do salonu. Piękny bukiet może być też dodatkiem do innego prezentu – na przykład biżuterii, zegarka, pobytu w hotelu ze SPA czy kosza prezentowego. 

Kosze prezentowe

Kosze wiklinowe przygotowywane na prezent mogą zawierać różne produkty – m.in. regionalne przysmaki (jak np. dżemy, nalewki itd.), czekoladki i inne słodkości, ale też produkty wytrawne (ekskluzywne pasztety, herbaty czy kawy) lub bakalie. Ich zaletą jest też staranna oprawa – elegancki kufer wiklinowy sprawdzi się doskonale nie tylko na Dzień Mamy. Można też dołączyć go do bukietu lub innego prezentu. 

Pobyt w SPA

Warto też wykupić Mamie pobyt w SPA lub karnet na masaże i zabiegi kosmetyczne. Wypoczynek, choćby weekendowy, doskonale wpłynie na regenerację – zarówno na ciało, jak i na umysł. SPA to dobre miejsce, aby się odstresować, wypocząć i poprawić swoje samopoczucie oraz sylwetkę. 

Kar.kw., f: Marris / pixabay