Zegarki od Emila Dolińskiego


 • Doliński Watch Service s.c.

  Plac Uniwersytecki 15B,
  50-137 Wrocław,
  tel. 71 344 60 11,
  fax: 71 342 00 64,
  kom. 513 099 321,
  sklep@dolinski.pl

  https://dolinski.pl

tagi: hobby, rozrywka, czas wolny, zegarki

Sklep Doliński Watch Services działający pod adresem www.dolinski.pl wykonuje także usługi zegarmistrzowskie.

W skład tej pracy wchodzi matowienie lub polerowanie kopert, likwidacja rys, gubienie wgnieceń, wymiana baterii, odnowa zabytkowych, starych zegarów i zegarków oraz grawerowanie napisów na kopercie albo bransolecie.

Tu zegarmistrz świadczy usługi typu: naprawa zewnętrzna, czyli odświeżanie zegarków srebrnych, stalowych, tytanowych, złotych, całościowy przegląd albo naprawa, która zawiera następujące czynności: dostosowanie ustawień, wyczyszczenie, smarowanie, wymiana poszczególnych elementów, przetestowanie odporności na wodę a także wiele innych.

To doceniany sklep z zegarkami, w którym każdy może znaleźć stylowe zegarki Rado, zegarki Doxa, zegarki Calvin Klein, zegarki Epos, zegarki Longines zegarki Frederique Constant, poradzić się sprzedawcy, dopasować je.

Jednym z niewielu punktów we Wrocławiu, w jakim możemy zreperować albo kupić zegarki Calvin Klein, zegarki Tissot, zegarki damskie Certina, zegarki Doxa, zegarki Rado, zegarki Citizen jest firma Doliński.

Potem trzeba przejść minimum dwa lata praktyk a potem można podchodzić do sprawdzianu mistrzowskiego.

Aby dobrze reperować zegarki szwajcarskie, niedoszły zegarmistrz Doliński musi uczyć się minimum trzy miesiące oraz zdać sprawdzian uczniowski.

W dzisiejszych czasach fach zegarmistrz należy do rzadkich, a szkół, jakie uczą tego interesującego ale trudnego rzemiosła jest niewiele. Czasem istnieje możliwość dokształcania się w terminować w wybranym zakładzie zegarmistrzowskim, zakładach doskonalenia zawodowego lub po prostu w ośrodkach kształcenia ustawicznego.

Galeria zdjęć:
hobby
rozrywka
czas wolny
zegarki
Dodany przez Krzysztof Mazurski, w dniu 28-09-2012

Wiadomości o podobnej tematyce

rss icon Nie lekceważ słonia!

(photo by: shankar s. ) Widzisz słonia? Tam, daleko? Nieduży jest. Mniejszy od kota. Prawie taki mały jak mysz. lecz nie daj się zwieść pozorom. Z daleka wszystko wydaje się małe. lecz im bardziej się zbliża, tym realniejszym staje się zagrożeniem. Tak samo był z problemami. Gdy są daleko, wcale nie są mniejsze, tylko sprawiają takie niepozorne wrażenie. Dlatego zajmij się nimi, zanim na niepohamowanym pędzie skierują się na twoją stronę i... cię stratują. Nie lekc

rss icon O moim Tacie

1997 rok. Pierwszy raz wybraliśmy się z Tatą na narty do Austrii. Mój Tata uwielbiał ten sport. Śmigaliśmy po 3-tysięcznikach, nie wiedząc, że to nasz ostatni wspólny wypad na góry. Ostatnia zima ostatni śnieg. Pierwszy ostatni lodowiec. To były czasy... Jeśli chcesz poznać bliżej mojego Tatę, przeczytaj, proszę, te cztery wpisy: o tym, jak razem budowaliśmy garaż; o tym, jak razem pływaliśmy żaglówką; o tym, jakim byłem gapiszonem jak mój Tata to wykorzystywał; o tym

rss icon Zbiór banałów trudnych do zastosowania

„Skuteczna spekulacja polega na powtarzaniu na kółko tych samych procedur, co wymaga cierpliwości dyscypliny.” Peter L. Brandt Dziennik profesjonalnego gracza giełdowegoWięcej..

Zobacz także:

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ Mapa serwisu ]

kwiecień 2017 marzec 2017 luty 2017 październik 2016 maj 2016 luty 2015 grudzień 2014 sierpień 2014 listopad 2013 kwiecień 2013 październik 2012 wrzesień 2012 sierpień 2012